spot_img

3 nadchádzajúce trendy vo vírivkách

Vnútorná harmónia je kľúčom k tomu, ako aj náročné životné situácie zvládať s pokojom. Ako ju dosiahnuť? Podstatné je snažiť sa žiť v súlade s tým, čo nám hovorí intuícia, alebo ak chcete, vnútorný hlas. Máme ho v sebe všetci, lenže býva prehlušený každodenným zhonom a pretlakom informácií zvonku.

Keď aj prehovorí, bojíme sa ho počúvať, pretože plávať proti prúdu nie je jednoduché. Ak chcete urobiť zmenu vo svojom živote a napojiť sa na svoje vnútro, doprajte si každý deň čas pre seba v tichu a pokoji. Vírivky sú na tento účel stvorené. Zatvorte oči a nechajte sa unášať jedinečnosťou prítomného okamihu.

Vírivky sú pokladom pre telo i dušu

Byť sám so sebou je v dnešnej hektickej dobe nevyhnutnosť, pretože to pomáha udržať si dobré duševné zdravie napriek náročným vonkajším okolnostiam. Pobyt vo vírivke však ponúka oveľa viac. Pravidelná hydromasáž môže pomôcť zlepšiť krvný tlak, podporuje krvný obeh, uvoľňuje napnuté svalstvo a stimuluje obranyschopnosť.

Po náročnom bežeckom tréningu či cvičení vo fitcentre napomáha regenerácii organizmu a je výborným spôsobom rekonvalescencie po úrazoch. V neposlednom rade je pomocníčkou pri nespavosti a môže prispieť k odstráneniu bolestí hlavy, napríklad v dôsledku stuhnutého svalstva v oblasti krčnej chrbtice.

Samozrejme, vírivka nemusí byť len o hydromasáži v tichu a samote. Je stvorená aj na oddych s rodinou a priateľmi pri spoločných rozhovoroch. Jedna zo svetových noviniek tohto roka, vírivka MOMENTO s objemom vody 2100 litrov, disponuje miestom pre 6 ľudí.

Ak chcete čerpať benefity, ktoré so sebou prináša vlastná vírivka v interiéri alebo exteriéri, a neviete si vybrať, pozrite sa spolu s nami na nadchádzajúce trendy vo vírivkach. Čo je dôležité?

Kľúčová je kvalita hydromasáže celého tela

Aj nadchádzajúce trendy vo vírivkách sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu hydromasáže. Medzi svetovými novinkami roka 2023 nechýbajú vírivky VIBES od prestížneho výrobcu USSPA. Poskytujú masážne pozície pre celé telo.

Napríklad masážna pozícia IntenseFLOW je o intenzívnej masáži, ktorá prináša uvoľnenie preťaženým svalom chrbta. Ak potrebujete poriadne rozmasírovať chrbát od bedier po lopatky, prídete si na svoje práve s týmto masážnym programom.

Ste v strese? Masážna pozícia CalmFLOW je určená na zmiernenie stresu. Oceníte ju aj v prípade, že máte sedavé zamestnanie a trápi vás bolesť a stuhnutosť oblasti krčnej chrbtice. Veď nie je žiadnym tajomstvom, že stres je ukrytý práve v tejto časti chrbta.

Rozhoduje nielen obstarávacia cena, ale aj prevádzkové náklady

Vírivka je investíciou na dlhé roky, a preto sa neoplatí šetriť na obstarávacích nákladoch. Avšak okrem vstupnej ceny je dôležité vziať do úvahy prevádzkové náklady, pretože len ťažko možno odhadnúť ceny energií v budúcnosti.

Výrobcovia JACUZZI® a USSPA® sú si tejto skutočnosti vedomí, a preto ich várivky patria k ekonomicky nenáročným. Napríklad vodu stačí meniť raz za 4 či 5 mesiacov, pretože vírivky majú kvalitnú filtráciu, dezinfekciu ozónom a UV a k dispozícii je aj chémia v špičkovej kvalite.

Prevádzkové náklady ovplyvňuje aj termokryt, ktorý zabraňuje úniku tepla vtedy, keď sa vírivka nepoužíva. Samozrejme, jeho ďalšou úlohou je ochrana vody pred znečistením z vonkajšieho prostredia.

Na dôležitosti naberajú technologické vychytávky

Opäť sa vrátime k vírivkám VIBES by USSPA. Vírivky majú prepracovaný systém masážnych trysiek, disponujú vysokou mierou komfortu vďaka ergonómii a v neposlednom rade sú štýlové.

Avšak výrobcovia si dali pri týchto modeloch obzvlášť záležať na funkčnosti, prepojenej s najnovšími technológiami a intuitívnym ovládaním. Dotykový ovládací panel umožňuje jednoduché a rýchle nastavenie všetkých parametrov vírivky, ako napríklad teploty či osvetlenia.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články