spot_img

Mikroplyšové obliečky sú fantastické

Mikroplyšové obliečky sú perfektnou voľbou na jeseň/zimu, keď si každý chce vytvoriť teplé a pohodlné miesto na spanie. Našťastie moderní výrobcovia ponúkajú obrovský výber produktov, ktoré sa dokážu zahriať aj pri silných mrazoch. Medzi nimi osobitné miesto zaujíma posteľná bielizeň vyrobená z mikroplyšového materiálu.

Vlastnosti tkaniny

Moderný plyš spadá do dvoch hlavných kategórií:

• slučkový – vyznačuje sa príjemnými pocitmi pri dotyku a nadýchanou štruktúrou;

• vyrezávané – vytvorené pomocou dvojokruhového pletacieho stroja, ktorý súčasne vyrába očká a osnovu. Takto sa vyrába tkanina s hustým vertikálnym vlasom.

Vyznačuje sa dokonale jemným povrchom, ktorý pripomína prírodnú kožušinu. Materiál je schopný dobre udržať teplo vďaka zvýšenej hustote štruktúry. Preto sa nemôžete obávať, ak teplota za oknom prudko klesne alebo ak je nárazový vietor.

Poskytuje maximálny komfort. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti predčasnému opotrebovaniu a trvanlivosťou a nestráca svoj pôvodný vzhľad ani po mnohých praniach v práčke. Mikroplyšové obliečky pôsobia luxusne a šik. Patrí k univerzálnym produktom, pretože sa dá použiť na spanie alebo ako pohodlná prikrývka.

Aké má výhody?

Takáto posteľná bielizeň je vyrobená z kvalitného mikrovlákna, ktoré obsahuje polyamid a polyester. Má syntetický základ, ktorý obsahuje obrovské množstvo krátkych tenkých vlákien. Táto výhoda nie je jediná, ktorá charakterizuje obliečky z mikroplyšu:

1. hypoalergénnosť – kvôli umelému pôvodu nití sa v nich nemôžu množiť všetky druhy mikroorganizmov;

2. pevnosť – hmota je tenká, ale ťažko sa trhá;

3. praktickosť – netreba žehliť, keďže sa nekrčí, po vypraní nestráca farbu, nekrčí sa.

V tiahome.sk ponúkame mikroplyšové obliečky za prijateľnú cenu pre vás domov alebo ako darček.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články