spot_img

Nájdite si krásne a kvalitné ubytovanie na Slovensku aj v Čechách na Hauzi.sk

Plánujete tento rok ešte prežiť jesennú alebo zimnú dovolenku s celou rodinkou niekde v peknom prostredí prírody? Alebo už teraz vyberáte ubytovanie na dovolenku, ktorú rok čo rok trávite v apríli a auguste? Možno sa chystáte na obchodnú cestu po Slovensku, na ktorej budete firmám ponúkať svoj tovar, ktorý sami pracne navrhujete aj vyrábate. Či už hľadáte ubytovanie z akéhokoľvek dôvodu, z obrovskej ponuky si môžete vyberať na Hauzi.sk.

Ubytovanie na Slovensku aj v Čechách

Na Hauzi.sk nájdete rôzne ubytovanie nielen na Slovensku, ale aj v Čechách. Stačí len v pravom hornom rohu, akonáhle sa dostanete na Hauzi.sk vybrať, či chcete hľadať v SR alebo na Slovensku. Potom už je celé hľadanie úplne jednoduché.

Najľahšie asi je, keď napíšete miesto, v ktorom chcete ubytovanie nájsť, do vyhľadávacieho riadku v ľavej vrchnej časti stránok. Napríklad ubytovanie Slovenský raj. Potom môžete svoje požiadavky upresniť vďaka filtrom, ktorých je tu skutočne dostatok. Počas chvíľky ich vyplníte, a tak sa vám zobrazia iba druhy ubytovania, ktoré vám budú plne vyhovovať. Tak napríklad upresníte termín pobytu, počet osôb, aký typ ubytovania hľadáte alebo ďalšie detaily, ako napríklad požiadavka na internetové pripojenie, domácich miláčikov, bazén, možnosť stravovania sa, možnosť detského ihriska, krbu, altánku…

Pokiaľ sa chcete ubytovať počas Silvestra 2022, môžete kliknúť na butón „Silvester 2022“ v ľavej hornej časti webových stránok.

Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt

Pokiaľ nemáte čas hľadať vyhovujúce ubytovanie a radi si ho necháte zaslať do vašej e-mailovej schránky, stačí zadať dopyt. Kliknite na butón „Pošlite dopyt!“ v pravom hornom rohu. Zobrazí sa vám krátky formulár, ktorý vyplníte a Hauzi.sk ho rozošle všetkým, ktorí vyhovujú vašim požiadavkám. Ušetríte čas a môžete vyberať.

Viac informácií o ubytovaní na Slovensku aj v Čechách nájdete na Hauzi.sk. Pozrite sa sami.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články