spot_img

Multi split klimatizácia pre domácnosť. Aké sú výhody inštalácie?

Multi-split klimatizácia je komplexný systém určený na vytváranie a udržiavanie nastavených parametrov vzduchu v miestnosti. Dizajnové prvky poskytujú možnosť pripojiť niekoľko vnútorných jednotiek rôzneho výkonu a typu k jednej externej jednotke. Ide o optimálne riešenie na vytvorenie príjemnej atmosféry doma, ktoré má niekoľko výhod.

Výhody multi split klimatizácie pre domácnosť

Estetika

Inštalácia multi-split systému neznamená prítomnosť mnohých vonkajších prvkov na fasáde domu, ako je to v prípade umiestnenia niekoľkých samostatných klimatizácií, čím sa zabezpečí zachovanie architektonického vzhľadu budovy. Ak je potrebné umiestniť klimatizáciu na špeciálne určené miesto, je jednoduchšie vyriešiť otázku inštalácie jednotky multi-split systému.

Prijateľná cena

Multi-split klimatizácie poskytujú ekonomickú spotrebu energie. Invertorové technológie dokážu výrazne znížiť náklady na prevádzku zariadenia. Výrazné úspory sú aj pri servise a preventívnej údržbe.

Tip: kúpte si klimatizácie na splátky.

Flexibilná inštalácia

Niekoľko vnútorných jednotiek je pripojených k externému zariadeniu, čo dáva viac možností počas procesu inštalácie a z hľadiska úspory miesta.

Pohodlné ovládanie

Každá vnútorná jednotka multisplitovej klimatizácie pracuje samostatne a je konfigurovaná individuálne podľa požadovaných parametrov, ako je zapnutie a vypnutie, izbová teplota a iné. Pre pohodlie je možné multi-splitovú klimatizáciu ovládať pomocou vlastného bezdrôtového diaľkového ovládača.

Tichá prevádzka

Keď je v prevádzke niekoľko kompresorových blokov, hladina hluku je dosť vysoká. Multi-splitová klimatizácia s jednou vonkajšou jednotkou nevydáva pri intenzívnej práci prakticky žiadny hluk.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články