spot_img

Objednajte si drink taxi a bavte sa tak dlho, ako chcete

Poznáte to možno tiež… Na priateľské stretnutie s obchodnými partnermi dorazíte vozidlom, ale nakoniec sa situácia vyvinie tak, že si chcete dať pohárik. Alebo idete pozdraviť spolužiakov zo strednej na zraz s tým, že za dve hodiny pôjdete domov. Ale nakoniec je tam tak skvele, že sa chcete zdržať a dať si kvapku alkoholu. Nevadí. Až budete chcieť, príde pre vás aj vaše vozidlo drink taxi.

Užitočná služba drink taxi

Než prísť o vodičský preukaz, ohroziť seba, ostatných účastníkov cestnej premávky a vystaviť nebezpečenstvu aj vaše vozidlo, to je oveľa lepšie riešenie objednať si drink taxi. Za 30 – 60 minút od zavolania alebo zaslania objednávky online, vás vyzdvihnú dvaja vodiči taxi služby. Jeden bude riadiť vaše vozidlo a druhý taxi. V taxíku pôjde taxameter, aby ste si mohli skontrolovať počet najazdených kilometrov. Potom zaplatíte za kilometre prejdené 2 vodičmi.

Nechajte si pristaviť taxi na presný čas

Pokiaľ viete, že budete chcieť opustiť domov, alebo nejaké miesto v konkrétny čas, môžete si s predstihom objednať taxi na presný čas. Veľkou prednosťou tejto služby je, že nič nezmeškáte, na rezerváciu taxi nebudete musieť myslieť a budete sa môcť pripravovať napr. na obchodné rokovanie, divadelné predstavenie…

Odlietate na dovolenku z letiska Schwechat?

Aj taxi na Schwechat môžete využiť v spoločnosti Taxi Bratislava. Táto výborne hodnotená taxislužba funguje niekoľko rokov a má mnoho vynikajúcich recenzií. Na letisko vás dopraví včas luxusnou limuzínou Mercedes, k dispozícii vám bude internetové pripojenie a maximálne pohodlie. Tam, teda na letisko Schwechat aj späť, sa dostanete tou najlepšou trasou.

Taxislužba v Bratislave je pre vás k dispozícii NONSTOP. Spoľahnúť sa môžete na moderné a čisté vozidlá, ochotný personál, prijateľné ceny, a pokiaľ v taxi niečo zabudnete, čo sa stáva, všetko vám radi odovzdajú. Budete určite spokojní, ako ostatní zákazníci pred vami.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články