spot_img

Obráťte sa na Krtkovanie Trenčín a vyriešte problémy s odpadmi aj kanalizáciou

Je fajn poznať servis, ktorý funguje NONSTOP. Pokiaľ máme rodinný dom, alebo byt, neustála pomoc elektrikára, inštalatéra aj iných remeselníkov sa nám môže náramne hodiť. To platí aj o krtkovaní. Taký upchatý odpad alebo kanalizácia dokážu „pekne“ potrápiť a spôsobiť nemalé škody. NONSTOP krtkovania ale ponúka Krtkovanie LARA pre celý Trenčiansky kraj.

Všetko, čo od krtkovania môžete očakávať

Pre obyvateľov z miest, ako sú Prievidza, Trenčín, Ilava, Dubnica nad Váhom, Púchov, Partizánske, Topoľčany a iných, je tu mnoho služieb krtkovacej spoločnosti, ktoré môžu kedykoľvek využiť. Stačí zavolať na tel. č. 0902 369 535, alebo zadať dopyt na e-mail sevis@krtko-lara.sk, ak sa neponáhľate.

V ponuke sú služby ako elektromechanické krtkovanie odpadov, vysokotlakové čistenie kanalizácie, frézovanie potrubia, monitoring kanalizácie aj potrubia, trasovanie potrubia. Vďaka tomu, že krtkovanie Trenčín používa na krtkovanie upchatých odpadov profesionálne stroje, zvláde odstrániť aj tvrdú alebo zložitú upchávku a vyhnúť sa tak výkopovým prácam.

Rýchle a efektívne krtkovanie odpadov v kuchyni aj kúpeľni

Domáce krtkovanie často nefunguje a musíme ho vykonávať opakovane. Na rozdiel od neho elektromechanické krtkovanie odpadu je veľmi efektívny a bezpečný spôsob čistenia upchatej kanalizácie alebo odtokov. Používa sa na potrubie s menším priemerom a nespôsobí vyplavenie splaškov do objektu, ako sa deje pri vysokotlakovom čistení.

Krtkovanie špirálou funguje na princípe mechanického odstránenia nánosov z vnútorných stien odpadového potrubia. Za pomoci prenosného výkonného stroja, ktorý obsahuje špirálu poháňanú elektromotorom, to ide skutočne výborne. Oceľová špirála je ohybná a končí hrotom, takže zvládne efektívne prečistiť aj rôzne záhyby a tvary potrubia. V prípade, že máte potrubie často upchaté, môže spoločnosť vykonať kontrolu inšpekčnou kamerou a presne zistiť, kde je zádrhel.

Či už vás trápi krtkovanie odpadov alebo čistenie kanalizácie, odborná spoločnosť je zárukou vašej spokojnosti do budúcnosti.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články