spot_img

Nové špičkové modely od značky Opel

Už viac ako 120 rokov prináša nemecká automobilka Opel na svetové trhy špičkové vozidlá. Kvalitu dokáže ponúkať aj v roku 2022.

Ak sa v motoristickom svete odborníci bavia o prvotriednej kvalite a nadčasovom dizajne, zrejme je témou táto nemecká automobilová spoločnosť. Svoje miesto na trhu si bez problémov udržiava aj v roku 2022. Veľkej popularite sa tešia viaceré modely, výnimočnou trojicou je však Opel Grandland, Opel Crossland alebo nový Opel Astra. MaH vám ich ponúka v novom ale aj skladovom prevedení.

Opel Crossland je výnimočný aj po dizajnovej stránke. Ten môžeme označiť za progresívny a čistý aj z pohľadu vonku. Ide o vozidlo, ktoré je vhodné na dobrodružné ale aj tie bežné rušné cesty v mestách. Atraktívny dizajn pokračuje aj v interiéri. Prekvapí vás praktickosť kabíny, ktorá prináša vďaka sedadlám čalúnených materiálom Alcantara špičkové pohodlie. Ich zvýšená poloha a intuitívne ovládanie prináša vodičovi skvelú jazdu tak typickú pre SUV. Novinkami prešiel aj dizajn zadnej časti, ktorú dostali na úroveň aj svetlá v tvare krídla. Ich výnimočnosťou je zatmavené LED svietenie, ktoré okrem zlepšenej viditeľnosti prinášajú aj svojský štýl. Vyberte si zo širokej ponuky špeciálne navrhnutých diskov kolies a spravte svoje auto elegantným či dokonca provokatívnym. Plávajúca strecha v čiernej farbe Diamond ešte vylepšujú vizuálne vzrušujúci profil tohto modelu.

Ak hľadáte pravé SUV, navyše aj plne kompatibilné s mestskými cestami, zoznámte sa s Opel Grandland. Ten je dnes vďaka MaH dostupný aj vo verzii Hybrid, ktorý posúva jazdné vlastnosti a úroveň výkonnosti na úplne novú úroveň. Využite výkon až 221 kW (300 koní), čisto elektrický pohon dostupný po stlačení tlačidla či systém eAWD. Bonusom sú asistenčné systémy vodiča novej generácie ako adaptívne pixelové svetlomety IntelliLux Led či systém nočného videnia Night Vision. Model Opel Grandland sa vyznačuje precíznymi nemeckými líniami v kombinácii s pôsobivou športovou estetikou. V interiéri je vám k dispozícii displej Pure Panel s radikálnym digitálnym stvárnením nových zážitkov. Zabudnite na informačný pretlak, všetky nepotrebné šumy, prvky a zdroje rozptýlenia sú konečne eliminované. Aby ste zaujali aj ostatných na cestách, preskúmajte dvojfarebné kombinácie karosérie a strechy.

Na záver si predstavme horúcu novinku. Nový O pel Astra je k dispozícii v klasickom prevedení alebo ako Hybrid. Druhá voľba definuje novú éru, ktorou sa v roku 2022 vybrala automobilka, napríklad svoji systémom pohonu plug-in. Ide o hybridnú technológiu zaručujúcu úsporu a výkon bez kompromisov. Astra prináša odvážny dizajn. Očarí vás kultová maska Opel Vizor, s najmodernejšími asistenčnými systémami vodiča, o ktoré sa postarajú technologicky špičkové kamery a senzory. Aj tu prináša Opel svoj plne digitálny kokpit Pure panel s intuitívnym ovládaním a širokouhlými displejmi. Ide o 10-palcovú centrálnu dotykovú obrazovku a 10-palcový blok prístrojov. Tie podporujú vďaka službám Android Auto a Apple CarPlay bezdrôtovú integráciu smartfónu. Pre úplný vnútorný pokoj sa spoľahnite na automatické aktualizácie na diaľku, volania v prípade poruchy OpelConnect či služby tiesňového volania. Bezdrôtové nabíjanie je už samozrejmosťou, v tomto prípade všetko v súlade s celkovou digitálnou detoxikáciou. Za zmienku stoja aj služby OpelConnect. Ide o systémy postavené na báze inteligentnej technológie či ich súvisiace služby ponúkajúce moderné inovácie a rôzne možnosti pripojenia. Vďaka nim si môžete vychutnať hospodárnu a vzrušujúcu jazdu s pocitom maximálneho bezpečia.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články