spot_img

Čistí, nažehlenie, k tomu bez námahy!

Napokon sme sa dočkali! Značka Tefal vyriešila našu najmenej obľúbenú domácu činnosť tak, aby sme ju mohli absolvovať úplne bez námahy. O čom že je reč? O najľahšiu starostlivosť o bielizeň od vynálezu automatickej práčky.

Ale ako na to? Áno, práve práčku použijeme – bielizeň voňavú z práčky vyberieme, necháme uschnúť, a potom ju rovno vložíme do naparovacej skrine Tefal Care For You, ktorá efektívne odstráni všetky záhyby, nerovnosti, a zároveň silou pary prevedie dokonalú dezinfekciu! Už nemusíte tráviť večery žehlením, alebo sa stresovať s vybratím žehliacej dosky a žehličky pred rýchlym odchodom… Tefal Care For You sa o vás postará kedykoľvek budete potrebovať!

Tefal Care For You (YT3040) využíva prirodzenú silu pary na vyžehlenie a hĺbkovú dezinfekciu, zároveň vaša bielizeň dokonale vysuší. Objavte zážitok, pri ktorom nebudete musieť prakticky pohnúť prstom. odchodom, raňajkách alebo jednoducho leňošenie so svojimi najmilšími! Tefal Care For You je skutočne tichý, používať ho môžete kedykoľvek. Len za 10 minút efektívne odstráni všetky nedostatky na oblečení a všetko bude krásne hladké bez jedinej chybičky. Pomocníkom je aj pri návratoch domov – mocná para oblečenia osvieži a odstráni trvalé pachy ako sú napríklad dym alebo aróma po vyprážaní. A to aj z odevov, ktoré sú náročné na bežné pranie! Pri 40 minútovom dezinfekčnom cykle navyše zlikviduje až 99,99% vírusov, baktérií a choroboplodných zárodkov. Ak na prechádzke spadne vašej ratolesti hračka na zem, vrátite sa z dovolenky a budete chcieť vydezinfikovať batožinu, alebo sa budete chcieť postarať o pelech zvieracieho miláčika … Nie je nič jednoduchšie ako predmety vložiť do Tefal Care For You a všetko bude za pár minút hygienicky čisté. Tefal Care For You bezpečne narovná všetky druhy látok, vrátane hodvábu alebo vlny. Je ideálny aj pre bytový textil – dôkladne vyčistí vankúše, prikrývky, kabáty a páperové bundy alebo detské látkové či plyšové hračky. Prístroj je vybavený štyrmi kolieskami, ktoré zaisťujú ľahkú mobilitu. Prepraviť ho kamkoľvek nie je problém. Tefal Care For You naparovacia skriňa, je navyše dizajnový kúsok, ktorý môžete mať vystavený, aj keď ho práve nepoužívate. Odporúčaná cena je 539,99 €.

Francúzska rodinná firma Groupe SEB, na slovenskom trhu známa vďaka značkám Tefal, Rowenta či Krups, sa v rámci svojho projektu zaväzuje k Opraviteľnosti výrobkov po dobu 10 rokov – to platí už pre celých 95 % produkcie spoločnosti.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články