spot_img

Dyson Demo Zone prvýkrát v Českej republike: Vyskúšajte inovatívne technológie na vlastnej koži

Revolučné technológie ukryté v produktoch značky Dyson si teraz môžu slovenskí zákazníci vyskúšať v praxi. V pražskej Metropole Zličín bol otvorený prvý Dyson Demo Zone v Českej republike a zaradil sa tak medzi úspešné pop-up story v New Yorku, San Franciscu či Los Angeles.

James Dyson, britský vynálezca a zakladateľ spoločnosti nesúci jeho meno, sa preslávil zavedením inovatívnych technológií, ktoré posúvajú dopredu svet vysávačov, čističiek vzduchu i prístrojov starajúcich sa o vlasy a účesy. Žehlička na vlasy Dyson Corrale s pohyblivými doštičkami, fén Dyson Supersonic s unikátnym nástavcom Flyaway proti polietavým vlasom, ktorý funguje na princípe Coanda efektu, rovnako ako styler Dyson Airwrap, ktorý vie sám natočiť prameň a počas jedného kroku ho vysušiť aj vytvarovať. Unikátny vysávač Dyson V15 Detect využíva laser a piezo senzor, ktorý nepretržite meria prachové častice a zobrazuje ich na LCD displeji. Čistička vzduchu s teplovzdušným ventilátorom Dyson Pure Hot+Cool, ktorá zachytáva 99,95% alergénov a znečisťujúcich látok o veľkosti iba 0,1 mikrónov, zase zároveň v zime zahrieva vzduch av lete ho osviežuje. Toto je len krátky zoznam unikátnych technológií, ktoré sú ukryté v dizajnovo vyladených prístrojoch značky Dyson. Všetky pohromade na jednom mieste si ich teraz môžu zákazníci prezrieť aj vyskúšať v Metropole Zličín v Prahe.

Koncept pop-up store je trend, ktorý sa šíri po celom svete. Krátkodobé predajné priestory umožňujú predstaviť nové produkty a zároveň usporiadať eventy, ktoré tieto produkty približujú. Dyson už otvoril Demo Zone napríklad v New Yorku, San Franciscu či Los Angeles v USA, teraz rovnaký projekt prichádza aj do Prahy. Českí zákazníci tak môžu technológie zažiť na vlastnej koži a zároveň sa osobne poradiť s odborne preškoleným personálom. Vďaka tomu získajú podrobné informácie o každom prístroji z inovatívnej rodiny Dyson.


Na portáli Bevedo venujúcej sa nábytku, dekoráciám a spotrebičom vám poradia s výberom.


Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články