spot_img

Vianoce pre pôžitkárov

Kedy inokedy trochu „zhrešiť“ a zaobstarať si naozaj luxusný kúsok s dôrazom na kvalitu, funkčnosť a dizajn ako na Vianoce! S našimi tipmi potešíte aj tie najnáročnejšie predstavy vašich blízkych a darujete naozajstný klenot.
Káva ako od baristu

Príprava skutočne dobrej kávy je taký malý rituál. S exkluzívnym a dizajnovým espresso prístrojom The Barista Pro SES878 od Sage, si ju ale jednoducho pripravíte z čerstvo namletých zŕn aj doma. Zabudovaný mlynček na kávu ponúka možnosť nastavenia hrubosti mletia kávy (až 30 variant) aj voliteľné dávkovanie. Milovníkov cappuccina či latté poteší integrovaná parná tryska, ktorá našľahá hodvábne jemnú mliečnu penu. Do výbavy patrí aj nerezová kanvička na penenie mlieka so zabudovaným teplomerom.

Multifunkčný pomocník na domáce upratovanie, ktorý bude robiť radosť po celý rok? Vyskúšajte ľahký tyčový vysávač 4 v 1 SENCOR SVC 0725 TI s extra silným digitálnym motorom. Jeho otočná hlavica s rozsahom 180 ° zaistí bezproblémové manévrovanie pod aj okolo nábytku. Využíva bezvreckovú technológiu, kedy nečistoty zostávajú v nádobke, ktorú jedným stlačením tlačidla vyprázdnite do koša. Bohaté príslušenstvo v podobe prípojných nástavcov rôznych veľkostí a mopovacej (vytieracej) jednotky pre tvrdé podlahy, robia z tohto vysávača skutočného majstra pre každodenné upratovanie.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články