spot_img

S nadstavbou CADprofi Mechanical navrhovanie v oblasti strojárstva vám pôjde oveľa rýchlejšie

CADprofi Mechanical je parametrická aplikácia, ktorá uľahčuje tvorbu strojárskych a 2D projektov. Aplikácia obsahuje širokú škálu štandardných dielov na základe národných a medzinárodných noriem.

Na čo slúži CADprofi Mechanical?

CADprofi je 2D CAD aplikácia s parametrami na navrhovanie technických zariadení budov. Podporované sú všetky druhy inštalácie: vykurovanie, vetranie, klimatizácia aj potrubia. CAD program CADprofi Mechanical obsahuje rôzne štandardné diely, oceľové rošty, vlnité plechy a iné komponenty. Okrem toho knižnica obsahuje skrutky, podložky, matice, spoje, nity, čapy, uholníky a diely používané pri konštrukcii výmenníkov tepla a iných zariadení. Vynikajúci editor schém a projektov, ktorý vytvára podporné prostredie na tvorbu výkresov pre hydraulické systémy a systémy stlačeného vzduchu.

CADprofi je vhodný na široké použitie pre dizajnérov na celom svete. CP-System je kompatibilný so systémami CAD, ako sú progeCAD, GstarCAD, ZWCAD, AutoCAD, AutoCAD LT a ďalšie. Tento systém automaticky rozpozná všetky systémy CAD nainštalované v počítači a ponúkne pripojenie alebo odpojenie aplikácie. Vďaka tejto funkcii sú všetky projekty vytvorené pomocou tohto softvéru plne kompatibilné s formátmi DWG a DXF. Každý používateľ bude môcť tieto výkresy upravovať v rôznych systémoch CAD aj bez použitia aplikácií CADprofi.

Veľmi obľúbený a jednoduchý na použitie

V CADprofi sa veľmi ľahko učí. Program má intuitívne a prívetivé používateľské rozhranie, ktoré vám umožní začať pracovať bez rozsiahleho predchádzajúceho školenia. Toto rozhranie urýchľuje a uľahčuje proces navrhovania bez toho, aby sa zmenil bežný spôsob práce. Proces kreslenia sa dá automatizovať pomocou mnohých všestranných možností. Inteligentné vkladanie a odstraňovanie symbolov, vytváranie tvaroviek a štandardných inštalačných prvkov a automatické generovanie výkazov sú len niektoré príklady tejto automatizácie. Medzi štandardné funkcie patrí aj vytváranie izometrických pohľadov a popisov.

Funkcie CADprofi

CADprofi obsahuje širokú škálu rôznych funkcií. Jednou z nich je možnosť použiť sprievodcu špecifikáciou na tlač alebo export údajov do rôznych populárnych formátov (csv, xls, xml, rtf, html, pdf a ďalších). Používateľ si môže sám vybrať typ potrebnej špecifikácie. Ďalšou jedinečnou vlastnosťou programu je použitie technológie parametrických objektov – v prípade potreby môže používateľ zmeniť veľkosť akéhokoľvek objektu bez ohľadu na štandardnú databázu. CP-System má otvorenú štruktúru – používateľ môže vytvárať vlastné objekty, ako sú viacvrstvové steny, okná, dvere, interiérové vybavenie a iné prvky. K dispozícii sú aj špeciálne architektonické rozmery. Prvok knižnice možno do výkresu vložiť s použitím rôznych jednotiek (m, cm alebo mm). Podporovaných je niekoľko rôznych štýlov tlače – používateľ môže definovať farbu a hrúbku čiary pre farebnú alebo čiernobielu tlač. K dispozícii je aj tlač vo formáte PDF. Každé dialógové okno obsahuje funkciu on-line nápovedy. Aktualizácie je možné vykonávať prostredníctvom on-line systému. Všetkým zákazníkom je k dispozícii aj technická podpora on-line. Vďaka nízkej cene a rôznym formám predaja licencií je tento produkt dostupný a atraktívny.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články