spot_img

Zaujíma vás veštenie z kávy? Chcete vedieť ako na to a či k tomu potrebujete plnoautomatický kávovar?

Chceli by ste si vyskúšať veštenie z kávy a neviete ako na to? My vám s tým pomôžeme. Zistite či potrebujete plnoautomatický kávovar a aké sú základné kroky.

Veríte, že pre každého z nás si osud niečo pripravil a nedokážeme to ovplyvniť? A radi by ste zistili, čo to je, skôr ako sa váš osud naplní? Potom vás určite zaujíma predpovedanie budúcnosti a veštenie. Veštiť sa dá naozaj zo zaujímavých vecí ako sú karty, krištáľová guľa, ale aj káva. A to zvládnete aj v pohodlí domova. Pýtate sa, čo k tomu potrebujete? Myslíte, že budete potrebovaťplnoautomatické kávovary alebo pákové kávovary?

Na veštenie z kávy nepotrebujete žiadne špeciálne kávovary. Pokiaľ vám ide len o veštenie postačí vám obyčajný zalievaný turek. V prípade, že si chcete vychutnať skutočne lahodnú a nadýchanú kávu, potom vám odporúčameplnoautomatický kávovaralebo kvalitné pákové kávovary, aké ponúka napríklad značka De’Longhi.

Ako na veštenie z kávy?

V tomto smere sa ľudia rozdeľujú na dva tábory, jedna skupina, ktorá patrí medzi nadšencov veštenia a mystických vecí a tá druhá, ktorá celý tento proces odsudzuje a neverí mu ani zďaleka.

To či už veríte alebo nie, je na vás. Ak vás však zaujíma ako celý proces veštenia z kávy prebieha, poďte sa s nami naň pozrieť. Na konci celého postupu si potom vy sami môžete urobiť názor, či sa jedná o mýtus alebo bude na veštení z kávy niečo pravda.

Veštenie z kávy krok po kroku

V prvom rade, aby ste sa mohli pustiť do veštenia si pripravte všetko dôležité. A tým je biela šálka, ktorá je dole užšia ako vo vrchnej časti. Šálka by nemala byť pokrytá vzorom, pretože by to mohlo skresľovať vaše výsledky a predpovede osudu. Ďalej budete potrebovať plochý dezertný tanier. Najlepšie, aby bol taktiež biely bez vzorov. A najdôležitejšia ingrediencia je káva. Kávu nemelte príliš najemno.

Potom postupujete nasledovne, približne tri lyžičky namletej kávy zalejte horúcou vodou, tak ako by ste si išli urobiť zalievanú kávu. Avšak rozdiel je v tom, že pri príprave kávy myslite na otázky, na ktoré chcete dostať odpoveď. Doprajte si kľud a ničím nerušené prostredie. Kávu si vychutnajte, posaďte sa k nej a miešajte ju s lyžičkou. Neustále by ste mali myslieť na otázky, ktoré by ste chceli mať zodpovedané.

Kávu by ste mali vypiť 7 hltmi. Na spodu vám zostane kávová usadenina. Šálku vždy chytajte len jednou rukou. Praváci pravou a ľaváci ľavou. Pokojne sa usaďte a postupujte ďalej. Potom ako ste kávu vypili, urobte jednou rukou trikrát krúživý pohyb šálkou v smere hodinových ručičiek.

Potom ako ste urobili trikrát pohyb v smere hodinových ručičiek, jemným pohybom prevráťte šálku na dezertný tanierik. Prevrátenú šálku necháte tak približne 30 minút, aby káva uschla. Po polhodine uchopte šálku jednou rukou a skúmajte obrazce, ktoré vznikli na šálke aj na tanieri. Môžu sa podobať na ľudí, zvieratá ale aj určité tvary, ktoré vám budú pripomínať to, čo ste chceli vedieť.

Hovorí sa, že ak je usadenina na tanieriku či v šálke plná jasných obrazcov, je to znamením, že vás čakajú búrlivé udalosti hlavne v osobnom živote. Čím sú obrazce výraznejšie a hrubšie, tým intenzívnejšie budete prežívať situáciu, ktorá na vás čaká.

Návod na veštenie z kávy poznáte, či tomu veríte alebo nie. Môžete si to vyskúšať sami, postačí vám obyčajná zalievaná káva. A ak si radšej len vychutnáte kvalitné espresso či dokonalé cappuccino, potom radšej siahnite po plnoautomatickom kávovare De’Longhi, ktorý vás určite nesklame.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články