spot_img

Šiltovka niekedy prezradí viac

Šiltovky sa za posledné roky stali obľúbeným štýlovým doplnkom a výrazovým prostriedkom. Už dávno ich takmer nik neberie ako bohapustých ochrancov hlavy pred slnkom, dnes ich vídať na hlavách ľudí bez ohľadu na počasie, čas a miesto. 

Keď sa človek so šiltovkou naplno stotožní, je dobré, ak má z čoho vyberať. Patagonia šiltovky okrem štandardne vysokej kvality a dobrého spracovania ponúkajú pestré možností, z ktorých si vyberie každý.

Absolútna klasika

To je Patagonia šiltovka P-6 Logo Trucker s originálne vyšívaným logom Patagonia. Neprehliadnuteľná šesť-panelová štýlová trucker šiltovka klasického guľatého tvaru s priedušnou zadnou časťou zo sieťoviny. Obvod je samozrejme možné regulovať pomocou nastaviteľného plastového pásika. P-6 Logo Trucker je jednoducho klasika, ktorú pozná asi každý a ten, kto ju ešte nemal, tajne po nej túži. Patagonia jej naviac dodala šmrnc zodpovednosti. Šilt je vyrobený zo 100% recyklovaných rybárskych sietí a predná časť zo 100 % organickej bavlny. 

Funkčne a štýlovo

Duckbill Trucker Hat je šiltovka špeciálne vyvinutá pre bežcov. Jej penový šilt je maximálne prispôsobivý a bez problémov ju vďaka tomu dokážete celú zbaliť do vačku. Potnú pásku vyrobili z ľahkej funkčnej tkaniny s antibakteriálnou úpravou. Poľahky si tak táto Patagonia šiltovka poradí s vlhkosťou, teplotou a pachom. Duckbill Trucker Hat je tou najlepšou kombináciou funkčného materiálu s klasickým štýlovým výrazom.

Pre ultrabežcov Patagonia vyvinula minimalistickejšiu verziu Duckbill Cap. Ešte menšia a ešte ľahšie zbaliteľnejšia šiltovka s výborným odvetrávaním. Tmavá spodná časť šiltu redukuje odrážanie svetla do očí.

Podpora aktivistov

Patagonia vždy prízvukovala ekologický aspekt výroby a podporovala aktivistov brániacich ohrozené živočíšne druhy a divočinu, ktorú potrebujú na prežitie. Šiltovky sa stali jednoduchým nástrojom pre vyjadrenie podpory alebo postoja formou grafického znázornenia. S Patagonia šiltovkou Fly the Flag Label Trucker môžete napríklad vyjadriť podporu ochrane pobreží a oceánov. 

Šiltovka ku vode

Ak trávite veľa času pri vode, či už rybárčením, surfovaním alebo člnkovaním, šiltovka Waterfarer Cap vyrobená z rýchloschnúceho priedušného materiálu je pre vás ako stvorená. Recyklovaný nylon je ľahký, nenáročný na údržbu a odpudzuje vodu. Veľkosť sa jednoducho nastavuje pomocou pracky. Pri ponorení pod vodu je šiltovka vybavená nenápadnou šnúrkou na zaistenie. Že v nej chcete navečer zapôsobiť aj v spoločnosti? Žiaden problém! Stačí ju predtým opláchnuť pod tečúcou vodou.

Niekto to rád retro

’73 Skyline Trad Cap je pohodlná retro šiltovka na každý deň. Zdobí ju dominantné logo Patagonia zo 70-tych rokov. Ak ste srdciar, pamätník, alebo len s úctou hľadíte na pôsobivú históriu Patagonie, táto štýlová šiltovka by nemala chýbať vo vašom šatníku. 

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články