spot_img

Nebojte sa štýlu, ktorý si obľúbila filmová Wednesday

V posledných mesiacoch môžeme vidieť filmovú Wednesday na internete, v časopisoch aj v televízii. Stvárnila ju mladá a nádejná herečka Jenna Ortega, ktorá má 20 rokov. Podľa nej sa na posledné karnevaly obliekali aj šesťročné slečny, rovnako ako ich staršie kamarádky a maminy do práce. Štýl Wednesday je dá sa povedať evergreenom, ktorý nikdy nezostarne. V čom je jeho kúzlo?

Jednoduchosť a elegancia čiernej a bielej

Všimli ste si, že herečka Jenna Ortega vyzerá v čiernobielej kombinácii oblečenia upravene, outfitu jednoducho nie je čo vytknúť? Pristal pritom aj jej predchodkyni, ktorá je dnes už v seniorskom veku. Addamsova rodina sa práve vďaka oblečeniu Wednesday môže hravo denne dostávať aj medzi nás.

Aj vy si môžete zvoliť podobný outfit. Ostatne mať v šatníku padnúcu bielu blúzku a jednoduché čierne šaty, šatovku, upnutý sveter alebo koženkovú bundu v štýle „krivák“, pod ktorou sa biela blúzka dokonale hodí, by mala mať každá žena. K takto vrstvenej vrchnej časti oblečenia môžeme zvoliť sukňu aj nohavice. Pokiaľ oblečiete šatovku a bielu blúzku, nič viac potrebovať nebudete…

V šatníku upotrebíte aj čierne blúzky. Môže ísť o štýl basic, ktorý sa veľmi dobre kombinuje s čímkoľvek, čo si chcete práve obliecť.

Samostatný golier? Prečo nie?

Na webových stránkach Saticky.sk môžete nájsť napr. dámske šaty GINA v čiernom prevedení. Sú ideálne na leto, majú volánikové kratučké rukávy, sú vzdušné, maximálne pohodlné. Pokiaľ chcete zvoliť čiernobielu kombináciu, môžete si kúpiť biely golier a ten „nasadiť“ na krk pod šaty. Rovnako tak sa dá taký golier ľahko vyrobiť z bielej košele. Môžete ho potom kombinovať s mnohými čiernymi topmi, svetrami, vestami atď.

Poďte nahliadnuť na Saticky.sk a vyberte si čiernobiele oblečenie za príjemné ceny. Nechýbajú ale ani farebné kúsky, šaty, džínsy, mikiny, svetre, saká, tričká, dámska obuv a mnohé iné. Oblečiete sa na jarné dni aj do blížiacich sa letných mesiacov.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články