spot_img

Čo darovať priateľke na narodeniny?

Narodeniny sú len raz za rok, takže na darčeku pre svoju polovičku by ste si mali dať záležať. Výber môže byť veľmi zložitý a stresujúci. No myslite na to, že každá žena sa chce cítiť výnimočná. Dajte jej pocítiť, že ju poznáte a vyberte ten pravý darček presne pre ňu.

Ak si vaša priateľka nevypýtala konkrétny darček, je to celé na vás! Súčasťou by mal byť jeden veľmi osobný sentimentálny predmet, ktorý reprezentuje váš vzťah, spoločný zážitok alebo výlet. Nemusí to byť nič drahé. Niekedy najviac poteší aj ručne napísane prianie. Okrem tejto veľmi osobnej časti darčeka môžete svojej polovičke vybrať jeden z nasledovných:

Šperk nikdy nesklame

Ako vybrať ten najlepší šperk? Držte sa nasledovných bodov a nemôžete zlyhať:

  • Vyberte šperk, ktorý sa bude páčiť jej a nie taký, ktorý by ste radi na nej videli vy.
  • Oboznámte sa so štýlom obliekania svojej polovičky.
  • Prezrite si šperky, ktoré už vlastní.
  • Všimnite si, či vaša priateľka nenosí exkluzívne len zlato alebo striebro (toto je veľmi dôležité!).
  • Nekupujte príliš extravagantné kúsky, tak je väčšia pravdepodobnosť, že sa netrafíte do vkusu.
  • Nekupujte opozerané šperky ako náhrdelník so srdiečkom alebo prsteň so znakom nekonečna.
  • Navštívte eshop amawell.sk a vyberte si z obrovského výberu šperkov.

Zážitkový darček

Ak vaša priateľka nepreferuje materiálne darčeky, naplánujte pre ňu nejakú aktivitu. Spravte celý deň o nej. Čo tak wellness alebo výlet do prírody? Nie každý si zakladá na drahých šperkoch alebo kabelkách. Vyjadrite svoju náklonnosť spoločne stráveným časom. Ďalšou možnosťou je naplánovať oslavu s priateľmi. Ak je vaša priateľka spoločenský tvor a najviac si cení prítomnosť ľudí, ktorých má najradšej, oslava bude pre ňu tým najlepším darom.

Dekoratívna kozmetika 

Pokiaľ si trúfate kúpiť svojej priateľke make-up, rúž alebo inú dekoratívnu kozmetiku, len do toho. Zamerajte sa na jednu obľúbenú značku a vyberte niečo, čo ešte nevlastní. Dobrým výberom je dekoratívna kozmetika Mozli. No možno bude lepší nápad zobrať ju do predajne a nechať ju vybrať si samu. Je lepšie, ak si vyberie to, čo naozaj chce. Nie každý sa vyzná vo svete kozmetiky a každá žena pozná sama seba najlepšie.

Elektronika

Nastražte uši a dávajte pozor, keď vám priateľka hovorí, čo potrebuje alebo čo jej prestalo fungovať. Túži po nových slúchadlách, reproduktore, smart hodinkách alebo externej nabíjačke? Vybrať darček nie je až také ťažké. Stačí pozorne počúvať, na čo presne sa zvykne často sťažovať. 

Ak chcete potešiť aj seba, pozrite sa na ponuku e-shopu Dream Audio. Ponúkajú Elac hifi reproduktory, gramofóny, zosilňovače slúchadlá a mnoho iných produktov v top kvalite. Zakúpené zariadenia vám doma nainštalujú a poskytnú profesionálne osobné poradenstvo.

Foto: elements.envato.com

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články