spot_img

Hrajte a vyhrajte – ktoré hazardné hry sú najvýhodnejšie?

Ak chcete zvýšiť svoje šance na to, že z kasína odídete s väčšou sumou peňazí, než s akou ste prišli, musíte vedieť, v ktorých hrách je najväčšia pravdepodobnosť výhry.

Skôr ako začnete, si uvedomte, že v každej hre je vždy vo výhode kasíno. Každá hra je navrhnutá tak, aby poskytla kasínu väčšiu šancu na výhru. Bez ohľadu na to, ako dobre si nastavíte plán hry, stále môžete prehrať. Preto si pred začiatkom nezabudnite stanoviť rozpočet a držte sa ho.

Dve najlepšie kasínové hry, ktoré môžete ľahko vyhrať

Najlepšie šance na výhru máte pri stolovej hre. Možno sú hrozivejšie ako automaty, ale ponúkajú lepšie šance pre hráčov.

Blackjack – šanca na výhru: 49 %

Blackjack je jednoduchá kartová hra, ktorá si vyžaduje trocha zručnosti. Hráte proti krupiérovi. Súčasne môže hrať niekoľko hráčov, ale každý z nich sa snaží poraziť iba krupiéra, nehrajú proti sebe.

Výhra v blackjacku si vyžaduje šťastie a malú dávku zručnosti. Treba vedieť, kedy zobrať ďalšiu kartu a kedy nie. Krupiér sa spolieha na šťastie rovnako ako hráči, takže šance na výhru sú pomerne vyrovnané. Vo väčšine kasín je výhoda krupiéra približne jedno percento.

Ruleta – šanca na výhru je takmer 50 %

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, ako vyhrať v rulete? Ruleta je koleso s 38 číslami. Ako dobre viete, striedajú sa na nej dve farby – červená a čierna. Nula je často zelenej farby. Krupiér točí kolesom a guľôčka padne na jedno z čísel.

Stávky na ruletu sa dajú uzatvárať viacerými spôsobmi. Najjednoduchšie je staviť na to, či guľôčka padne na červený alebo čierny dielik, čo má šancu takmer 50/50 („takmer“ kvôli jednému alebo dvom zeleným dielikom 0 a 00).

Svoju šancu na výhru môžete zvýšiť alebo znížiť stávkou na konkrétne čísla alebo rozsah čísel (napríklad 1 až 12 alebo 1 až 18).

Kde si zahrať hazardné hry online? Vyskúšajte si online hry v Synottip casino.

Foto: elements.envato.com

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články