spot_img

Office priestory, ktoré sú šité na mieru pre vašu firmu existujú

Vaša kancelária hovorí veľa o vašej firme. Jej dizajn a vzhľad ukazuje ostatným, kto ste, odráža vaše základné hodnoty a filozofiu značky. To všetko je možné, ak si zvolíte prenájom kancelárskych priestorov, ktoré si môžete upraviť na mieru.

Flexibilita v priestore

Kancelária, šitá na mieru zvyšuje produktivitu vašich zamestnancov. Keďže pracujú v priestoroch navrhnutých tak, aby vyhovovali ich potrebám, môžu ľahšie vykonávať všetky svoje úlohy. Ako by mal vyzerať váš kancelársky priestor na mieru? Odpoveď závisí len od vás. Berte do úvahy typ firmy, ktorú vlastníte, imidž, ktorý chcete propagovať a čo je najdôležitejšie, pracovné prostredie, ktoré podporuje efektivitu a produktivitu. Kancelárie Bratislava svojim klientom ponúkajú modulárne priestory, a tým aj slobodu navrhovať a vytvárať si svoj vlastný priestor. Každý typ práce vyžaduje iné pracovné prostredie. Kancelárie na prenájom Qubes ich ponúkajú niekoľko. Môžete si vybrať z vlastnej sukromnej kancelárie, spoločných zasadačiek, telefónnych búdok alebo rôznych zákutí, kde sa dokážete plne sústrediť na svoju prácu.

Flexibilita v nájme

Flexibilné kancelárie, prispôsobené potrebám zamestnancov a ich aktivitám, sa stávajú pre podnikanie mimoriadne dôležité. Kancelária budúcnosti má kreatívne priestory, ktoré stimulujú rozvoj nových nápadov. Flexibilné kancelárie vyriešia nielen vaše obchodné potreby, ale prispôsobia sa aj vášmu rozpočtu. Zbavíte sa rizika dlhodobých prenájmov, radikálne znížite kapitálové výdavky a optimalizujete všetky ostatné režijné náklady. Qubes ponúka plne servisované a zariadené kancelárie s možnosťou krátkodobého prenájmu, ktoré sa pohodlne prispôsobia potrebám vašej firmy v čase. Nemusíte sa už viac zaviazať k zmluvám na niekoľko rokov. Ako sa bude meniť vaše podnikanie a jeho potreby, tak budú s vami rásť aj kancelárie.

Work life balance

Budúcnosťou kancelárie je flexibilný pracovný priestor, ktorý je zameraný na človeka, pozýva na spoluprácu, podporuje inovácie a prináša pohodu a rovnováhu. Miestnosti, v ktorých sa rodia odvážne nápady, sú nádejou na rozvoj a pozitívne zmeny vo vašej firme. Častokrát to bývajú práve spoločné, oddychové priestory. Doprajte ich aj vašim zamestnancom. Takto budú mať pocit, že si môžu vo svojom voľnom čase oddýchnuť alebo sa porozprávať o konkrétnom projekte, mimo hraníc pracovného stola. Nepodceňujte ani všestrannosť veľkej zasadacej alebo konferenčnej miestnosti s dostatkom priestoru na spoločný brainstorming. V Qubes Nivy Tower nájdete plne zariadenú kuchynku, oddychové zóny aj priestranné zdieľané zasadačky, vybavené modernými technológiami.  V blízkosti sa tiež nachádzajú kaviarne, obchody a inšpiratívne coworkingové prostredie HubHub.

Dizajn, ktorý buduje imidž

Výkon a produktivita sú priamo spojené s kancelárskym prostredím a dizajnom. Každá firma má jedinečné potreby a situácie. Jeden dizajn môže fungovať pre vás, zatiaľ čo iný skôr vyhovuje spoločnosti vedľa vás. Preto je rozhodujúce vybrať si prispôsobiteľný priestor. To si vyžaduje starostlivé plánovanie a odborné konzultácie. V Nivy Tower nájdete priestranné, svetlé a plne vybavené kancelárie, ktoré budú reprezentovať vašu firmu vo vysokom štandarde. Kvalitný a moderný dizajn vášho nového pracoviska vás doslova pohltia. Všetko čo potrebujete stačí zveriť do rúk odborníkov a svoje želania im predostrieť už na prvej prehliadke priestorov. Qubes spája štýl a funkčnosť tak, aby vytvoril dokonalý kancelársky priestor a premenili ho na miesto, ktoré nadchne vašich zamestnancov a urobí dojem na vašich klientov.

Technika a niečo naviac

Kancelárie na mieru musí byť tiež vybavená špičkovou IT technológiou a telekomunikačnou infraštruktúrou. Vysokorýchlostné a bezpečné pripojenie na internet je v Qubes samozrejmosťou. Nič nemôže zostať na náhode, a preto nechýba ani spoľahlivá záložná sieť. K dispozícii sú moderné tlačiarne, premietačky a prítomná technická podpora. Jednoducho služby, ktoré uspokoja všetky súčasné a budúce potreby vášho podnikania. V jednom mesačnom poplatku sú zahrnuté aj služby recepcie, parkovanie pre bicykle, upratovanie a bezpečnosť. Koniec koncov čo môže byť viac šité na mieru ako možnosť pracovať kedykoľvek sa rozhodnete? V Qubes v Nivy Tower máte nepretržitý prístup k svojej kancelárii, takže spokojní budú všetci: ranné vtáčatá aj nočné sovy.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články