spot_img

Kam na dovolenku na začiatku roka? Máme pre vás zaujímavé tipy

Ak chcete prežiť šťastný a naplnený život, dôležité je zamerať svoju pozornosť na bytie v prítomnosti a venovať sa tomu, čo vás vnútorne napĺňa. Niektorí si dobíjajú baterky pri športe, iní sa venujú tvorivým koníčkom a ďalší využívajú každú voľnú chvíľu na to, aby brázdili svet krížom-krážom. 

Patríte medzi tých, ktorí milujú cestovanie? Máme pre vás zaujímavé tipy na dovolenku na začiatku roka doma i v zahraničí. Nezabúdajte, že v zahraničí sa vám pri dovolenkovaní zíde aj cestovné poistenie.

Lyžovačka s rodinou alebo priateľmi utuží vzťahy a zlepší kondíciu

Pokiaľ čakáte každý rok na zasnežené lyžiarske svahy, prvé mesiace roka sú na lyžovačku ako stvorené. Stačí si zbaliť lyžiarsku výstroj a vybrať si niektoré zo slovenských alebo zahraničných lyžiarskych stredísk.

Pri vycestovaní do zahraničia nezabudnite sebe a svojim blízkym uzatvoriť cestovné poistenie online. Poistiť sa oplatí aj pri vykonávaní rizikových zimných športov na Slovensku a pri turistike v horách.

Akvaparky ponúkajú zábavu i relax

Predstavte si, ako trávite voľné chvíle vo vyhriatom vonkajšom bazéne niektorého zo slovenských či zahraničných akvaparkov a pozeráte na zasnežené horské končiare. Alebo si vychutnávate rýchlu jazdu toboganmi so svojimi deťmi.

Ani v tomto prípade nemusíte zostať iba pri predstavách, pretože niekoľko dní strávených plávaním, zabávaním sa v bazénoch alebo wellnessom poteší telo i dušu. 

Dovolenka pri mori v exotických krajinách

Milujete teplo? Vycestujte za slnkom, morom a pieskom do exotických destinácií. Ponuka cestovných kancelárií je aj v tomto období pestrá. Pokiaľ vám nerobí problém rýchlo sa zbaliť, využite last minute za zvýhodnenú cenu. Užijete si letné radovánky aj počas obdobia, keď na Slovensku panuje pochmúrne počasie.

Cestovné poistenie kryje riziká v zahraničí i slovenských horách

Pri cestovaní na dovolenku do zahraničia je praktické uzatvoriť si online poistenie z pohodlia domova ešte pred vycestovaním. Dá sa tak urobiť aj prostredníctvom sms správy. V prípade, že plánujete turistiku v horách, nezabúdajte na poistenie do hôr. Zasnežené hory sú síce krásne, ale aj zradné a to nielen pre menej skúsených turistov.

Cestujete do zahraničia niekoľkokrát do roka na dlhšie obdobie? Preferujte cestovné poistenie na celý rok a pri ceste do zahraničia si môžete z diára vyškrtnúť bod týkajúci sa práve uzatvorenia poistenia. Samozrejme, týmto spôsobom ušetríte aj nemalé finančné prostriedky, ktoré sa zídu pri spoznávaní iných kultúr a atrakcií.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články