spot_img

Spoznajte krásne kúpeľné mesto Trenčianske Teplice

Ak sa radi necháte rozmaznávať vo wellness a kúpeľoch celkovo, máte radi prírodu a zaujímavé mestá, určite sa vydajte do Trenčianskych Teplíc. Patria k najstarším a najobľúbenejším kúpeľom na Slovensku, kde môžete navštíviť jedinečné turecké kúpele s názvom Hammam. Boli postavené na konci 19. storočia a pýšia sa štýlom pravých tureckých kúpeľov.

Poteší vás liečivá sila sírenej termálnej vody i okolitej prírody

Je skvelé, keď sa kúpele nachádzajú v krásnom prostredí, a tak môžete dopriať odpočinok telu i duši. Stačí nájsť si ideálne ubytovanie Trenčianske Teplice v útulnom hoteli, apartmánoch alebo chalúpke. Do kúpeľov môžete dochádzať na rôzne procedúry, a potom sa vydať do malebného centra mesta s rozľahlým kúpeľným parkom s jazierkom, do lesoparku aj do bujného lesa, v ktorom mnohí nachádzajú lahodné lesné plody, huby aj roztomilé menšie lesné zvieratká.

Nezabudnime ani známy Most slávy, na ktorom je umiestnených niekoľko pamätných dosiek hviezd filmového plátna. A ak budete cestovať vozidlom, alebo ak radi cestujete vlakom, určite navštívte aj 13 km vzdialený Trenčín, jeho Trenčiansky hrad, Katov dom alebo napríklad najkrajšiu židovskú synagógu na Slovensku.

Aby sa vám ubytovanie páčilo

Pokiaľ však nebudete spokojní s ubytovaním, na celkovom dojme z dovolenky vám to mnohé vezme, nech už budete v akomkoľvek meste. Zvoľte si apartmány Trenčianske Teplice a budete určite spokojní. Veľmi dobre je hodnotený napr. Apartmán Maxim, ktorý sa nachádza neďaleko centra mesta. Ubytovať sa tu môžu po celý rok maximálne 4 osoby. Priestranný apartmán tvorí dvojlôžková spálňa s manželskou posteľou, v obývačke potom nechýba televízor, satelit, rozkladacia pohovka, ktorú je možné využiť ako prístelku pre dve osoby. Je tu aj kuchynský kútik s varičom, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským kútom. Internet funguje prostredníctvom Wi-Fi a pri objekte môžete aj bezpečne zaparkovať.

Vyberte si z ponuky ubytovania v Trenčianskych Tepliciach aj iných mestách na hauzi.sk.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články