spot_img

Zlaté náušnice

Zlaté náušnice sú doplnkom, ktorý sa hodí do každej situácie a nikdy nestratí na aktuálnosti a nie nadarmo si ich vyberajú ženy všetkých vekových kategórií a postavení!

Náušnice zdôrazňujú jemné črty tváre a pomáhajú vyjadriť vašu vlastnú individualitu. Tenký krk a krehké ramená môžete zdôrazniť tak, že si vlasy zložíte do copu alebo do zväzku a nasadíte si náušnice. Toto sú dekorácie, ktoré vám umožnia kreatívne doplniť tvár a ukázať svoj vlastný zmysel pre štýl!

Zlaté šperky sú hypoalergénne. Sú vhodné pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Niet divu, že malé deti si vyberajú zlaté náušnice ako svoj prvý šperk.

Správne vybrané náušnice pomôžu opraviť tvar tváre a urobiť obraz dokonalým. Okrúhle a objemné náušnice sú ideálne pre oválnu tvár. Dlhé prívesky urobia okrúhlu tvár oválnejšou. Trojuholníkové a zaoblené – dodajú harmóniu štvorcovej tvári. Pre tenké črty tváre je lepšie zvoliť malé, krehké prívesky.

Zlaté náušnice vyzerajú harmonicky na akejkoľvek tváry! Neexistujú žiadne prísne pravidlá, s čím nosiť zlaté náušnice. Rôzne odtiene zlata otvárajú nové možnosti pre experimenty: biele zlato, žlté, ružové je možné kombinovať so šperkami z iných materiálov.

Aby ste vyzerali štýlovo, musíte vedieť, ako kombinovať zlaté náušnice s oblečením a inými doplnkami. Napríklad malé náušnice s kamienkami alebo čisté zlato bez vložiek – univerzálna možnosť. Sú kombinované s obchodným aj neformálnym šatníkom. Pre športový štýl je lepšie zvoliť minimalistické šperky bez drahých kameňov.

Dlhé a masívne náušnice sú jednodielnym doplnkom, ktorý na seba strhne všetku pozornosť a nepotrpí si na iné šperky. Diamantové vykladané náušnice sú vynikajúcou voľbou pre významnú udalosť. Doplnením večerných šiat s takými náušnicami bude obraz vyzerať perfektne! Pre zozbieraný účes je lepšie vybrať dlhé prívesky a náušnice-krúžky. Priťahujú všetku pozornosť a vizuálne predlžujú krk. Takéto doplnky nie je potrebné dopĺňať náramkami alebo príveskami.

Pri výbere zlatých náušníc je hlavné, ako sa v nich cítite. Elegantné alebo masívne, s drahými kameňmi alebo bez vložiek – vyberte si, čo sa vám páči! Ukážte svoj zmysel pre štýl kombináciou náušníc s inými šperkami. Zvýšite si tak sebavedomie a očaríte ostatných svojou krásou!

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články