spot_img

Máte doma kuchynský robot? Toto sú 4 tipy na jednoduché vianočné pečivo, ktoré zvládnete takmer bez námahy.

Vianoce sú za rohom, využite v tomto období váš kuchynský robot naplno. Poradíme vám 4 jednoduché tipy s receptami na skvelé vianočné pečivo.

Vianoce sa pomaly ale isto blížia, no napriek tomu, že tento čas je spojený s láskou a pokojom, predvianočný zhon vie dať poriadne zabrať. Upratovanie, pečenie, nákupy a človek má pocit, že sviatky pokoja sa premenili na kopec starostí, príprav a zhonu. Nenechajte sa aj vy pohltiť týmto predvianočným stresom, uľahčite si prípravy čo najlepšie. Pri pečení použite kuchynský robot, ten vám zjednoduší celý proces, skráti proces pečenia a vám zostane viac času na odpočinok.

Kuchynské roboty sú skvelým pomocníkom v kuchyni. Najmä ak siahnete po tých kvalitnejších a multifunkčnejších, potom je pečenie radosť a zábava. Všeobecne kuchynské spotrebičeKenwood patria medzi špičku na trhu a ich kuchynské roboty len odzrkadlujú túto povesť. S robotom ušetríte kopec času, pretože polovicu práce spraví za vás. Je skutočne multifunkčný a dokáže za vás cesto miesiť, hniesť, šľahať krémy, naviac všetky úkony robot robí precízne, a tak sa nemusíte báť, že by sa vám výsledok nepodaril.

Kuchynský robot Kenwood je skvelým parťákom, s ktorým ste na dobrej ceste k úspechu. Šetrí čas a uľahčuje jednotlivé úkony a ešte je aj inteligentný, vďaka čomu sa môžete na neho ľahko spoľahnúť. Pripravte sa na Vianoce a pečte s týmto šikovným pomocníkom, prinášame vám 4 tipy na dobré vianočné pečivo.

4 tipy na chutné vianočné pečivo

K Vianociam jednoducho patrí veľa jedla a pitia. Na stole nesmú chýbať koláče a sladkosti. Poradíme vám štyri skvelé tipy na vianočné pečivo, ktoré s pomocou kuchynského robota hravo zvládnete a potešíte všetkých, ktorí k vám na Vianoce zavítajú.

Linecké koláčiky

Linecké koláčiky sú tradičným vianočným pokrmom, tak jednoduché a tak zbožňované. Dva kúsky lahodného cesta zlepené marmeládou.

Potrebné ingrediencie na cesto dáte do kuchynského robota. Kuchynský robot Kenwood sa postará o to, aby pre vás pripravil to najchutnejšie cesto bez žiadnych starostí. Ideálne je pripraviť cesto deň vopred a nechať ho deň v chladničke. Potom už len vykrajujete tvar podľa vašich predstáv, môžu to byť hviezdičky, srdiečka, kolečká, čo len chcete. Následne ich zlepíte marmeládou a máte hotovo.

Medovníčky

Viete si predstaviť vianoce bez medovníkov? My nie. Zase ideálny tip vianočného pečiva, kde takmer celú prácu za vás odvedie šikovný kuchynský robot. Pripravte si suroviny, a nechajte robota, aby z nich pripravil dokonale vymiesené cesto.

Tak ako pri lineckých koláčikoch aj cesto na medovníčky je dobré nechať odležať. Vašou úlohou je už len vyrezať požadované tvary a šupnúť do rúry. Jednoduché nie?

Parížske rožky

Lahodný nadýchaný krém na parížskych rožtekoch, kto by tento koláč nemiloval. V prípade, že máte strach, že tento koláč je moc náročný a krém by sa vám nemusel podariť, zahoďte tento stres za hlavu.

Kuchynské roboty Kenwood majú špeciálnu metlu, pomocou ktorej dokážete vyšľahať aj tie najjemnejšie krémy. Vďaka robotu sa nemusíte báť ani tých zložitejších receptov.

Vanilkové rožky

Malé sladké rožteky sú na Vianoce jednoducho populárne, tak ako parížske aj vanilkové sa tešia svojej obľube. Naviac tento recept je skutočne jednoduchý. Nepotrebujete pripravovať žiaden krém ani nič podobné.

Suroviny pridáte do nerezovej misy kuchynského robota, ktorý pripraví cesto podľa vašich predstáv a potrieb. Vy už len vytvarujete malé rožteky a dáte ich piecť, hotovo.

Veľkou výhodou kuchynského robota značky Kenwood je, že nerezovú misu môžete strčiť do umývačku riadu, takže ani upratovanie vám nezaberie toľko času ako pri pečení bez tohto šikovného pomocníka.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články