spot_img

Deti sa zabavia aj si zašportujú. Riešením je interiérové ihrisko

Každé dieťa sa rado hrá, a preto vyhľadáva všemožné druhy zábavy. A čím viacej zaujímavých možností hry je na jednej ploche, tým lepšie.

Obrovskú obľubu a návštevnosť majú preto detské ihriská. Sú miestom, kde sa spája zábava a relax so športovaním a súťažením v rozličných podobách. Ich pestré a rôznorodé atrakcie a vybavenie sú zárukou toho, že sa deti určite nebudú ani chvíľu nudiť a prídu si pri všemožných aktivitách na svoje.

Certifikované detské ihriská a ich vybavenie, to je obsiahla téma, zahŕňajúca množstvo moderných a inovatívnych atrakcií a produktov.

Detské ihriská sú komplexne vybavené, od šmýkačiek a tobogánov rôznych druhov a tvarov, až po prekážkové či motokárové dráhy.

V letnej sezóne bývajú priam nabité spokojnými návštevníkmi.

No ak chcete zabezpečiť, aby bolo vaše ihrisko dostupné pre návštevníkov v každom ročnom období, potom je skvelým riešením interiérové ihrisko.

Interiérové herné svety, ako sú vnútorné ihrisko či trampolínové centrum, sa stávajú stále populárnejšími. Deti a rovnako tak mnohí dospelí tu nachádzajú príležitosti, ako si zašportovať, rozvíjať svoje pohybové zručnosti či nasýtiť súťaživého ducha.

Koncepty vnútorných ihrísk vyžadujú veľkú dávku kreativity a fantázie, technické zručnosti, detailné plánovanie a kvalitné a odborné spracovanie. Samozrejme, prvoradé sú pri ich výstavbe najmä skúsenosti, aby boli fukčné a mali dlhú životnosť.

Interiérové ihrisko alebo detské zábavné centrum je priestorom pre zábavu, hru, šport aj relax.

Atrakcie a vybavenie vnútorných ihrísk

Detské trampolíny

Čo by to bolo za ihrisko bez obľúbených skákacích trampolín? Sú dostupné vo všetkých veľkostiach a prevedeniach dizajnových motívov. Trampolíny môžu byť zostavené ako samostatná jednotka alebo ako súčasť hernej štruktúry. Spĺňajú vysoké požiadavky EU na kvalitu.

Multišportové ihriská

Multišportové ihriská ponúkajú možnosť zahrať si viac druhov športov pod jednou strechou a s jediným zariadením. Futbal, basketbal, tenis, hokej a mnohé ďalšie, je možné si užiť vďaka krytej konštrukcii v každom období.

Softbalová aréna

Softbalová aréna je so svojimi zaujímavými atrakciami mimoriadne obľúbená. Guľové fontány, guľôčkové delá, nasávače loptičiek, na tomto mieste sa návštevníci môžu dosýtosti vyblázniť. Zariadenia poháňané kompresorom používajú špeciálnu elektroniku, zabraňujúcu lietaniu iných predmetov okrem softloptičiek.

Lezecké steny pre deti

Deti zbožňujú lezenie a lezecké steny pre deti sú preto pre ne to pravé. Lezecké steny mávajú rôzne farby a sú mäkko polstrované, aby boli doskoky bezpečné a deti vždy pristáli na mäkkej podlahe. Dajú sa aj integrovať do hernej štruktúry spolu s inými atrakciami.

Prekážky

Či už ide o balančné kladiny, skákacie kríže alebo malé kroky, prekážky posúvajú hru na novú úroveň a sú aj v detských zábavných centrách veľmi obľúbené.

Šmýkačky

Šmýkačky sú neodmysliteľnou súčasťou každého interiérového ihriska a zábavného centra. Rozmanité typy, dĺžky a tvary šmýkačiek sú pre deti veľkým lákadlom a radi si užívajú pocit voľnosti a rýchlosti pri kĺzaní.

Interiérové ihrisko – skvelá voľba pre vás a vašich návštevníkov

Možnosti vybavenia interiérového ihriska sú neskutočne pestré. Šmýkačky, prekážkové dráhy, plazivé trubice, siete, pavúčie veže, loptičkové bazény a mnohé ďalšie atrakcie, poskytujú deťom a návštevníkom úžasné zážitky a zanechajú v nich skvelý pocit.

Stále viac návštevníkov sa vracia na miesta zábavy, športu a relaxu a vyhľadáva detské zábavné centrá a trampolínové centrá, aby si mohli naplno užiť všetko, čo ponúkajú.

Interiérové ihriská sú skvelým príkladom toho, ako je možné skĺbiť atribúty hry a športu so zábavou a relaxom tým najlepším spôsobom. 

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články