spot_img

Zlaté prstene

Zlaté prstene ako darček sú skutočnou spásou, najmä ak chcete skutočne prekvapiť a potešiť hrdinu tejto príležitosti. Pri výbere darčeka je potrebné vziať do úvahy pohlavie, povahu, záľuby, preferencie, vkus a štýl budúceho majiteľa. Ako si vybrať ten správny šperk, aby perfektne sedel na prstoch a stal sa nezabudnuteľným na celý život?

Typ prstov je jedným z hlavných kritérií pri výbere prsteňa

Nielen veci, ktoré chradnú v šatníkoch, môžu zdôrazniť veľkolepé stránky nášho vzhľadu a starostlivo skryť nedostatky. S touto neľahkou úlohou výborne zvládajú aj zlaté šperky. Napríklad tvar tváre je dobre korigovaný náušnicami a perá sú dobre vybrané prstene. Nielen zdobia, ale dodávajú aj osobitnú eleganciu.

zdroj: https://pixabay.com/

Aké typy prstov teda existujú a aké prstene sú pre ne vhodné?

1. tenké – vyznačujú sa prepracovanosťou, na ktorých objemné a veľké modely vyzerajú úžasne. Dodajú viac elegancie

2. krátke – takéto prsty by sa mali vizuálne predĺžiť pomocou výrobkov vykladaných oválnymi alebo kvapkovitými minerálmi. Na každodenné nosenie sú vhodné uhlové a asymetrické exempláre. V tomto prípade odporúčame opustiť modely s objemnými a širokými prvkami;

3. bacuľaté – na vizuálne zmenšenie šírky prstov môžete použiť hranaté a asymetrické výrobky s malými kamienkami, ktoré úplne nezakryjú celý dizajn šperku.

Ale tu je tiež dôležité vybrať si správne produkty, ktoré budú „zlatým priemerom“ medzi hrubými a tenkými prsteňmi.

Aký kameň? Vyberte si sami!

Vzácny minerál na šperku vyzerá vždy výhodne a šik. A každý kameň prináša do dizajnu prsteňa svoj osobitý príspevok.

• Diamant je drahé potešenie, ktoré si nemôže dovoliť každý. Vyznačuje sa zvýšenou tvrdosťou, ktorá zaručuje jeho bezpečnosť na desiatky rokov. Dá sa nosiť každý deň bez obáv, že sa minerál poškodí alebo opotrebuje. Doplnkovou vlastnosťou je sýtosť a jas odtieňov (modrá, žltá, ružová, hnedá) spolu s krištáľovou transparentnosťou.

zdroj: https://pixabay.com/

• Rubín – nie je nižšia v sile ako predchádzajúca verzia. Vďaka ohnivej farbe vzhľad kameňa doslova láka a fascinuje pohľady ostatných.

• Smaragd – sýta zelená farba je symbolom pokoja a mieru. V jeho štruktúre je ťažké nevšimnúť si vzduchové bubliny a kapiláry, ktoré sa stali jeho jedinečným rozlišovacím znakom. Takéto prstene sa môžu nosiť denne, pretože minerál nie je deformovaný mechanickým poškodením.

• Zafír je kozmický predstaviteľ moderných drahokamov s tajomnými ružovo-oranžovými, jemne modrými alebo tmavomodrými tónmi. Nedá sa poškriabať, poškodiť odštiepením alebo prasknutím.

V našom internetovom obchode nájdete široký sortiment rôznych modelov zlatých prsteňov, ktoré darovať svojmu blízkemu.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články